Dark'n Stars
Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Yasak
Dark'n Stars
Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Yasak
Dark'n Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark'n Stars

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı?

2 posters
YazarMesaj
Administratör
..:: уöηєтι¢ι ::..
..:: уöηєтι¢ι ::..
Administratör

Rep Gücü : 2103
Doğum tarihi : 20/02/93
Lakap : |__IssIz_AdaM__|

Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Empty
MesajKonu: Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı?   Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 11:13 am

Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Preciousbundle4ym

Orta yaşlı kadınAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev evin içinde telaşlı bir haldeydi. Eşyaların yerini değiştiriyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev örtüleri düzeltiyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev arada bir mutfağa gidip pişmekte olan yemeğe bakıyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev tekrar salona dönüyordu. Sokaktan gelen her seste pencereye koşuyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev her duyduğu kapı zilinde deAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev başkasının zili olduğunu anlayıp üzülüyordu.

Başka şehirde iş bulan oğluAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev hem uzak yerde olduğundan hem de izin alamadığından 2 aydır gelememişti. Orta yaşlı kadınAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev büyük bir özlemle oğlunun gelmesini ümit ediyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev kulağı zil sesindeAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ayak sesinde telaşla bekliyordu. Her anneler günündeAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev çocuğunun ona “AnneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev annler günün kutlu olsun” diyerekAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev boynuna sarılmasına öyle alışmıştı kiAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sanki oğlu kapıdan giriverecek ve koşup boynuna sarılacaktıAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sonra da onun için hazırladığı tatlılardan yiyecekti. Oysa oğlu geleceğini söylememişti ki. KadınAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev boynu bükük düşündüAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev “-ya gelmezseAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ya izin alamadıysa.” İçini özlem dolu bir alevin yalayıp geçtiğini hissetti.

Kadın sabahtan hazırlığa başlamıştı.. Telaşlı halini gören eşiAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sorup durmuştu;” Bu telaşın niye?” diye ama cevabını bir türlü alamamıştı. Sonunda da kadın; “-Bu gün evde işim çokAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sen git-gez biraz” diye ısrar ederekAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev eşini rica-minnet dışarı çıkarmıştı. “YaAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev telaşımın nedenini anlarsaAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ya saatlerce beklediğim halde oğlum gelmezse” diye düşünmüştü. “Gelmezse” düşüncesiyle bir daha yüreği titremişti.

Saatler geçip gidiyorduAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev öğlen olmak üzereydi; “-GelemiyorsanAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev bir telefon et bariAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev
‘anneciğim’ de..” İçinde sıkıntı armaya başlamıştı; “-Anneler gününü
kutlamak için bir telefon bile etmeyecek mi acaba? Ben böyle bekliyorum
ama o belki hatırlamadı bile. ‘Gözden ırak olanAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev gönülden de ırak olur’ sözü anneler için de geçerli olur mu hiç. Olamaz canımAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev bir telefon eder en azından. Hoş telefon yetmezAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev özledim yavrumuAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev kara gözleriniAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev yaramaz gülüşünü. Hıh.. yaramazAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev dediğimi duysa yine darılırAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ‘Beni çocuk gibi sevme’ der. Sanki nasıl seveceksem…”

Çocuğunu düşündükçeAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev onunla konuştuğunu düşündükçe yüzü gülüyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev farkında olmadan bir anda neşeleniyordu. Sonra duvardaki saate gözü takılıyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev yeniden durgunlaşıyordu. “-GelmeyecekAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev telefon bari etse..” diye düşündü istemeye istemeye. “-Sesini bari duymuş olurum”. Tam böyle düşünürkenAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev cep telefonunun sesiyle irkildiAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev omuzlarında bir yorgunlukAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev bakışlarında bir burukluk telefona uzandı.Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ekranına baktıAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev arayan oğluydu.

Sevinmeli miydi? sevinemedi. …acaba …acaba gelemeyeceğini söylemek için
mi aramıştı. Telefonda kutlayıp geçecek miydi anneler gününüAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sarılamayacak mıydı yavrusuna?

Açtı telefonu;

-Alo..

-AloAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev nasılsın anneciğim?

-Sağol yavrumAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sen nasılsın?

-İyiyim anneciğim.

-Ne yapıyorsunAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev işler nasıl?

-Biraz zor oldu ama alıştımAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev hem bu şehreAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev hem de işe alıştım.

-Öyle mi yavrucuğum.

Söylemiyordu işte ne telefonda kutluyorduAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ne de gelmiyeceğini söylüyordu. Sonunda dayanamayıp sordu;

-İzin aldın mı yavrum?

-Evet anneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev izin aldım. Sen nerden bildin.

-Nerden miAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev anneler günü için izin almadın mı?

-HaAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev anneler günü doğru ya. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

-Sen sen.. bunun için izin almadın mı?

-Ah anneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev çok sevdiğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev benim için çok önemli bir bayanı görmeye gideceğimi söyledim. Şefim de izin verdi. Şimdi onun yanına gidiyorum.

Orta yaşlı kadın durakladıAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sesine hakim olmaya çalıştı.

-Öyle miAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev nasıl biriymiş bu?

-AnneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev emin ol banaAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev senin daha önce yaptığın yemeklerden daha lezzetlisiniAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev daha önce yaptığın tatlılardan daha tatlısını yapmıştırAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev beni bekliyor şimdi.

-Ben… şey… tamam yavrucuğum. ŞeyAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev umarım o da seni seviyordur.

-Sevdiğine eminim anneAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev zaten bu ilk iznimi sırf onu görmek için aldım. Babam nerde anne?

-Dışardaydı yavrum. Hah.. kapı çalıyorAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev sanırım baban geldi.

-Tamam anne selam söyleAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ben de mis gibi kokuların geldiğiAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev dünya da en çok değer verdiğim bir dünya güzüelinin kapısındayım.

-Tamam yavrumAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev söylerim. Sonra yine ara yavrum. Allah’a emanet ol.

Telefonu kapattı. Oysa ne kadar özlemişti oğlunuAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev ne kadar görmek istiyordu. Kapıya eli uzanırkenAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev gözünden süzülen yaşlara engel olamıyordu.

Kapıyı açtığındaAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev boynuna atılan oğlunun “-Canım anneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev anneler günün kutlu olsun!” diye bağırması sanki bir rüya sahnesiymiş gibi geldi. Oğlu; “-AnneciğimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev seni sevindirecek bir sürpriz yapayım dedimAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev lütfen ağlama” dese deAnnenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Smilev annesi sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.
http://dark.nstars.org
melankoliq
..::çαуℓαк üує::..
..::çαуℓαк üує::..
melankoliq

Rep Gücü : 17
Doğum tarihi : 26/03/93
Lakap : MeLaNKoLiK

Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? Empty
MesajKonu: Geri: Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı?   Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 12:19 pm

bende ağlıyorum burda yha Sad Sad

Annenin Gözyaşları | Ağlamayan Var mı?
1 sayfadaki 1 sayfası