Dark'n Stars
Ketum Yasak
Dark'n Stars
Ketum Yasak
Dark'n Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark'n Stars

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ketum

YazarMesaj
Administratör
..:: уöηєтι¢ι ::..
..:: уöηєтι¢ι ::..
Administratör

Rep Gücü : 2103
Doğum tarihi : 20/02/93
Lakap : |__IssIz_AdaM__|

Ketum Empty
MesajKonu: Ketum   Ketum I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:53 pm

KETUM 2002 YILINDA TANER TARHAN(AUTUMN) VE ULAŞ GÜRSOY(AUTUMN-DOGFIGHT) TARAFINDAN KURULDU.ELEMAN TEMİNİNDEKİ GÜÇLÜKLERDEN DOLAYI GRUP BİR SÜRE BİR EV PROJESİ HALİNDE DEVAM ETTİ VE 2003 YILINDA ‘SINCE STORM’ ADLI DEMOYU KAYDETTİ.DEMONUN EV KAYDI OLMASINDAN DOLAYI SOUNDU PEK TATMİNKAR OLMASADA 200 ADET BASILDI VE ÜCRETSİZ OLARAK DEĞİŞİK NOKTALARDA DİNLEYİCİLERE SUNULDU.TARZ OLARAK PUNKTAN HARDCORE A DEATHMETALDEN GRINDCORE A KADAR GENEL BİR UNDERGROUND SOUNDA SAHİP OLAN GRUP DEMODAN ALDIĞI OLUMLU ELEŞTİRİLERİN ARDINDAN 2005 YILINDA BAS GİTARA BÜLENT CENGİZ(MENTAL VORTEX) DAVULA İLKAN HASDAĞLI’YI ALARAK ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.BU ZAMAN ZARFINDA ÇALIŞMALARINI BİRAZDAHA HARDCORE-CRUST VE GRINDCORE TARZINA KAYDIRAN GRUP İLK KONSERİNİ 12 MART 2006 DA İZMİR OPUS BARDA İSTANBUL’DAN UÇK GRIND VE İZMİR’DEN HECATOMB İLE VERDİ.GRUP 2006 YILI İÇERİSİNDE PROFESYONEL ALBÜM KAYITLARINI TAMAMLAYIP, İLK ALBÜMÜNÜ ÇIKARTMAK İÇİN ÇABALAMAKTADIR ...
Ulaş (Vokal)
Autumn-1993-95(death-doom izmir)
Dogfight-1995-96(hardcore izmir)
Munmu Of Silla-hali hazırda yan proje(doom-drone-stoner izmir)
Taner (Gitar)
Autumn-1993-95(death-doom izmir)
Sterile Noiz Klan 1997(hardcore industrial izmir)
Munmu Of Silla-Yan prj.(Drone-doom-stoner izmir)
Bülent (Bas)
Mental Vortex-1991-96(punk izmir
İlkan (Davul)
http://dark.nstars.org

Ketum
1 sayfadaki 1 sayfası