Dark'n Stars
Bende Ağaç Dikmek İstiyorum Yasak
Dark'n Stars
Bende Ağaç Dikmek İstiyorum Yasak
Dark'n Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark'n Stars

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bende Ağaç Dikmek İstiyorum

YazarMesaj
Administratör
..:: уöηєтι¢ι ::..
..:: уöηєтι¢ι ::..
Administratör

Rep Gücü : 2103
Doğum tarihi : 20/02/93
Lakap : |__IssIz_AdaM__|

Bende Ağaç Dikmek İstiyorum Empty
MesajKonu: Bende Ağaç Dikmek İstiyorum   Bende Ağaç Dikmek İstiyorum I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 6:30 pm

Ben de ağaç dikmek istiyorum!

Seralardan veya bahçe malzemeleri satan dükkanlardan sen de fide alıp ağaç dikebilirsin.

Eğer varsa ve alan olarak müsaitse, evinin veya apartmanının bahçesine de fideyi dikebilirsin. Fideyi aldığın yere dikim için en uygun ayları, ağacın ne kadar suya ve güneş ışığına ihtiyacı olacağı gibi bilgileri danışmanda fayda var.

Anne ve babanla beraber evinin yakınlarındaki yeni ormanlık alanları ziyaret edebilir ve bu alanlarda önceden belirlenmiş yerlere fideleri dikebilirsin.

Eğer evinin yakınlarına bir ağaç dikersen onun bakımını da kolaylıkla yapabilirsin. Sen hızla büyürken, ağacının yavaş yavaş büyümesini izlemekten çok keyif alacaksın!

Arkadaşlarınla beraber evlerinizin bahçesine ağaç dikerek yaşadığınız sokağın havasının temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Üstelik sokağınızın görüntüsü de çok daha güzel olacaktır!
http://dark.nstars.org

Bende Ağaç Dikmek İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası