Dark'n Stars
BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN Yasak
Dark'n Stars
BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN Yasak
Dark'n Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark'n Stars

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN

YazarMesaj
a-sosyal
..::υzмαη üує::..
..::υzмαη üує::..
a-sosyal

Rep Gücü : 870
Doğum tarihi : 08/04/93
Lakap : _BY_ACABA_

BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN Empty
MesajKonu: BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN   BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 10:28 am

Denemelerden Önce Beyini Aktif Hale Getirin.

Kaliforniya Üniversitesi öğretim üyesi Gordon Hanson beyini aktif hale getirmenin birçok yolu olduğunu fakat, kendi üniversitelerindeki öğrencilerin sınavlara girmeden önce benim aşağıda vereceğim beyin egzersizini yapmalarının kendilerine faydalarının olacağını sınavlarda daha yüksek başarılar alacaklarını kaydetmiştir. Bizde öss ye hazırlananlar olarak bu beyin antrenmanını uygularsak belki daha yüksek puan alırız

Beyin Egzersizimiz şu;

Boş bir kağıt ve kalem gerekli olan mağzemeler.
Nasıl yapılacağına gelince. Ağzımız ile çeşitli rakamlar söylüyoruz ve kağıda yazıyoruz yalnız ağzımızdan çıkan rakamlar ile kağıda yazdığımız rakamlar aynı olmamalı mesela ağzımız ile 3 dediğimiz anda kağıda 5 yazıyoruza bunu kademeli olarak hızlandırıyoruz 1 dk sonunda beyin tamamen aktif hale geliyormuş.

BAŞARILAR

NOT : a-sosyal SAYS ;

sadece okumakla kalmayın uygulayın sonucu bana cevap olarak yazabilirsiniz.
http://osmanlitarihi.yetkinforum.com

BEYNİNİZİ AKTİF HALE GETİRİN
1 sayfadaki 1 sayfası